Könyvek: Történelem

Tételek száma: 37

12651.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
12652.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12653.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12654.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

12655.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12656.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lovas István: Visszajöttek. Budapest 2002. Kairosz Kiadó. Dedikált.
12657.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

5db könyv, ill. fotóalbum 1956-ról: 1956 emlékére (dedikált); 1956. A magyar dráma (dedikált); A vulkán peremén (dedikált); Debrecen 1956; Kenyér és tank. 1956 pestszentlőrinci és pestszentimrei eseményei
12658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó!. Közgazdaság mindenki számára. Bp. 1938. Grill Károly Könyvkiadó, vászon kötésben
12659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegképekkel és műmellékletekkel, kiadói, aranyozott, illusztrált, egészvászon kötésben (gerinc laza)
12660.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Porzsolt Kálmán: Blaha Lujza élete és művészete. Budapest. 1926. Blaha Lujza Emlékalbum Kiadóbizottság, javított gerinc, apró foltok
12661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12662.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft