Könyvek: Történelem

Tételek száma: 37

Gróf Teleki Pál- Hóman Bálint: Mátyás király - emlékkönyv születésének ötszázéves fordulójára I.-II. Franklin - Társulat, Budapest 1940. Félbőr kötésben (az egyik kötet kötése szétvált, de a darabjai megvannak)
12639.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kossuth emlékalbum Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette dr. Kovács Dénes. Írták a történeti esemény szemtanui. Bp., 1910. Wodianer F. és Fiai.  231 p.  Kiadói, aranyozott, dombornyomású, bordó vászonkötésben. (gerincen kis sérülés, egy lap szakadt)
12640.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Révai József: Kossuth Lajos. Bp., 1945 Szikra 99p.
12641.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12643.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Magyar Leveleskönyv I.-II. szerk.: H. Balázs Éva. Bp., 2001. Corvina. Aranyozott egészbőr kötésben, kartontékában, szép állapotban
12644.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Adorján Andor: Forradalom és császárság. Budapest Singer és Wolfner Kiadása, 1915 4. kötet a sorozatból hiányos gerincekkel
12645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyarország története képekben. Bp., 1971. Gondolat.
12646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12648.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csuday Jenő: Nagy Napoleon 109 képpel. Bp., 1910 Hornyánszky 24p.
12649.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mód Aladár: Magyarország harca a függetlenségért 1945 M. Nők Demokratikus szövetsége 24p.
12650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft