Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk. R... https://www.darabanth.com/hu/182-Gyorsarveres/182.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400048/Koltok-albuma-Jelenkori-magyar-koltok-verseinek-gyujtemenye-Szerk-Rado-Antal-Harminczot-~II653858
653858
12288
182
Leírás: Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk. Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. Negyedik módosított és bővített kiadás. A "Pesti Napló" karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., [1902], Lampel Róbert. Kiadói, festett, szecessziós, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, a gerinc sérült
: Sys