Ifj. Guti József (1946-): Csendélet az asztalon. Olaj, farost, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/18-Nagyaukcio/18.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-kepzomuveszeti-alkotasok~5900/Ifj-Guti-Jozsef-1946-Csendelet-az-asztalon-Olaj-farost-jelzett-60C39780-cm~II847218
847218
10010
18
55000
Paintings and Visual Arts creations
Leírás: Ifj. Guti József (1946-): Csendélet az asztalon. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
: tánczos_gábor