Térképek

Tételek száma: 23

1929 Útmutató a Pilis-Bözsönyhegység Turista-térképéhez 32p.
11857.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Czakó: Abauj Torna vármegye térképe 28x34 cm
11858.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Bécs térképe, melléklettel a Ringről, borítóval, hiányos (!) /  Map of Vienna and the Ring, in cover, incomplete (!) 51x61cm
11859.

cca 1900 Bécs térképe, melléklettel a Ringről, borítóval, hiányos (!) /
Map of Vienna and the Ring, in cover, incomplete (!) 51x61cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Budapest, Nagytétény és környéke katonai térkép vászonra kasírozva / military map
11860.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1950 Magyarország autóbusz-hálózatának (MÁVAUT) térképe 66x42 cm
11861.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910 Stoits György: Szentendre-Visegrád-Pilis hegység turista térképe, hátoldalán menetrendekkel. Kőnyomat. 48x32 cm
11862.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920 Pharus: München térképe utcajegyzékkel, melléklettel a Nymphenburgi kastélyról és környékéről, borítóban /  Map of Munich from Pharus with list of streets and appendix of Nymphenburg in cover, 100x94cm
11863.

cca 1920 Pharus: München térképe utcajegyzékkel, melléklettel a Nymphenburgi kastélyról és környékéről, borítóban /
Map of Munich from Pharus with list of streets and appendix of Nymphenburg in cover, 100x94cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1900 Firenze térképe utcajegyzékkel, borítóban /  Map of Florence with a list of streets, in cover 70x75cm
11864.

cca 1900 Firenze térképe utcajegyzékkel, borítóban /
Map of Florence with a list of streets, in cover 70x75cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1870 Rumélia térképe. Leipzig, Bibliographisches Institut. Sérült, hiányos /  Map of Rumelia, demaged, 72x96cm
11865.

cca 1870 Rumélia térképe. Leipzig, Bibliographisches Institut. Sérült, hiányos /
Map of Rumelia, demaged, 72x96cm

Kikiáltási ár:
800 Ft

1932 BSZKRT Budapestt kisszakaszrendszer útvonalbeosztási és utazási rendje térkép (szakadt) 37x40 cm
11866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930 Budapest Székesfőváros katolikus templomainak és kápolnáinak térképe 38x40 cm
11867.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930 Mercedes Benz Közép-Európa térkép, szakadt /  Mercedes Benz map of Central Europe, with fault
11868.

cca 1930 Mercedes Benz Közép-Európa térkép, szakadt /
Mercedes Benz map of Central Europe, with fault

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft