Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 13
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
500863
11995
173
Books: Kitchen and garden
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben 588775
11996
173
Books: Kitchen and garden
Stella receptkönyv. [1935], 30p. 592520
11997
173
Books: Kitchen and garden
Sárosi Béla: Házi cukrászat és befőttek könyve. Bp., én. Globus. Erősen megviselt állapotban 591076
11998
173
Books: Kitchen and garden
Szakács könyvek 4 db:Örmény konyha, Somogy régi ételei, Saláták savanyúságok, Válogatott receptjeink 592768
11999
173
Books: Kitchen and garden
5db szakácskönyv: Magyar házi gazdasszony, Hazai ízek, falusi ünnepek, Finn konyha, A család szakácskönyve, 99 egytálétel 590680
173
Books: Kitchen and garden
Ragyogó szakácskönyv. + Váncza - a mi süteményes könyvünk. 2 db szakácskönyv javításra szoruló kötéssel 555508
12001
173
Books: Kitchen and garden
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p. 567720
12002
173
Books: Kitchen and garden
A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976 579695
12003
173
Books: Kitchen and garden
Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal / Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page 579579
12004
173
Books: Kitchen and garden
Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva 579586
12005
173
Books: Kitchen and garden
Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva / In linen binding and dust jacket, with lots of pictures 579584
12006
173
Books: Kitchen and garden
Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva / In linen binding and dust jacket, with lots of pictures Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft