https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 13

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben
1
11995.

Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Stella receptkönyv. [1935], 30p.
1
11996.

Stella receptkönyv. [1935], 30p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sárosi Béla: Házi cukrászat és befőttek könyve. Bp., én. Globus. Erősen megviselt állapotban
1
11997.

Sárosi Béla: Házi cukrászat és befőttek könyve. Bp., én. Globus. Erősen megviselt állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Szakács könyvek 4 db:Örmény konyha, Somogy régi ételei, Saláták savanyúságok, Válogatott receptjeink
1
11998.

Szakács könyvek 4 db:Örmény konyha, Somogy régi ételei, Saláták savanyúságok, Válogatott receptjeink

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
5db szakácskönyv: Magyar házi gazdasszony, Hazai ízek, falusi ünnepek, Finn konyha, A család szakácskönyve, 99 egytálétel
1
11999.

5db szakácskönyv: Magyar házi gazdasszony, Hazai ízek, falusi ünnepek, Finn konyha, A család szakácskönyve, 99 egytálétel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ragyogó szakácskönyv.  + Váncza - a mi süteményes könyvünk. 2 db szakácskönyv javításra szoruló kötéssel
1
12000.

Ragyogó szakácskönyv. + Váncza - a mi süteményes könyvünk. 2 db szakácskönyv javításra szoruló kötéssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
1
12001.

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976
1
12002.

A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /  Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page
1
12003.

Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /
Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva
1
12004.

Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
1
12005.

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
1
12006.

Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz