Könyvek: Könyvek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 19

12245.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

12246.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

9 db jó háború előtti könyv
12247.

9 db jó háború előtti könyv

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Kürenberg, Joachim von: Fritz von Holstein, a szürke eminenciás. Bp. é.n. Stílus. 254p. Fordította: Ákos Miklós. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
12248.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Eötvös József, báró: A karthausi, 3. kiadás. Bp., 1908, Révai. Aranyozott egészvászon kötésben (gerincnél szakadt)
12249.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Reinhardt Piper: Das Liebespaar in der Kunst - mit 140 Bilder, München 1913 Piper&Co. (damaged cover/borító sérült)
12251.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Dr. Volland Magyar-Angol, Angol-Magyar szótár 2 kötetben Bp., Fanklin 1924. félvászon kötés
12252.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban / 19th cent. novel in good shape
12253.

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban /
19th cent. novel in good shape

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Erwin Frommel: Das Gebet des Herrn in Predigten. Karlsruhe 1861 Friedrich Butsch. Linen binding (1 page missing)
12254.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung / Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition
12255.

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung /
Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Josepho Kramer: Von dem Himmel Gezeichnetes 3. Lob-Red und Ehren-Predig .... Frau Augustina. Wiena 1715. 32p.
12256.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1914 Magyar Földrajzi Intézet: Kárpátoktól Adriáig. Budapest. Kirándulási útmutatók. 78p. Hátsó borító nélkül
12257.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft