Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

12171.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Maurice Maeterlinck: L'oiseau bleu. Féerie en six actes et douze tableaux. Paris, 1912, Librairie Charpentier et Fasquelle. Kiadói papírkötésben /  Paper binding
12172.

Maurice Maeterlinck: L'oiseau bleu. Féerie en six actes et douze tableaux. Paris, 1912, Librairie Charpentier et Fasquelle. Kiadói papírkötésben /
Paper binding

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Birds, Beasts and Flowers as Performed by Princess Grace of Monaco. Published in aid of the World Wildlife Fund. Exeter, 1978, Webb&Bower. Vászonkötésben, védőborítóval, illusztrált /  Linen binding, dust jacket, illustrated
12173.

Birds, Beasts and Flowers as Performed by Princess Grace of Monaco. Published in aid of the World Wildlife Fund. Exeter, 1978, Webb&Bower. Vászonkötésben, védőborítóval, illusztrált /
Linen binding, dust jacket, illustrated

Kikiáltási ár:
800 Ft

Monographien zur Erdkunde: Sophus Ruge: Dresden und die Sächsische Schweiz. Bielefeld-Leipzig, 1924, Velhagen&Klasing. Térképmelléklettel, gazdagon illusztrálva, kiadói aranyozott egészvászon kötésben, eredeti kartontokban, jó állapotú /  With map, richly illustrated, original linen binding and cardboard case, good condition
12174.

Monographien zur Erdkunde: Sophus Ruge: Dresden und die Sächsische Schweiz. Bielefeld-Leipzig, 1924, Velhagen&Klasing. Térképmelléklettel, gazdagon illusztrálva, kiadói aranyozott egészvászon kötésben, eredeti kartontokban, jó állapotú /
With map, richly illustrated, original linen binding and cardboard case, good condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vergißmeinnicht. Taschenbuch der Liebe, der Freundschaft und dem Familienleben des deutschen Volkes gewidmet v. C. Spindler. Stuttgart, 1845, Franckh'scher Verlag. Számos acél és rézmetszettel későbbi félvászon kötésben. / With numerous steel and wood engravings.
12175.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Barthold: Das deutsche Volk dargestellt in Vergangenheit und Gegenwart zur Vergründung der Zukunft VI.-VII. kötet / volumes Leipzig 1851-1853 Weigel 278+512 p.
12176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Anatole France: L'Ile des Pingouins. Moscou (Moszkva), 1960, Editions en Langues Etrangeres. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas /  Linen binding, used
12177.

Anatole France: L'Ile des Pingouins. Moscou (Moszkva), 1960, Editions en Langues Etrangeres. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas /
Linen binding, used

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lucien Dumas: Le livre unique de francais. (Cours moyen) Paris, 1931, Hachette. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal /  Half-linen binding, illustrated, used
12178.

Lucien Dumas: Le livre unique de francais. (Cours moyen) Paris, 1931, Hachette. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal /
Half-linen binding, illustrated, used

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12179.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Regeln für die deutsche Rechtschreibung nebst Wörterverzeichnis. Wien, 1902, Kaiserlich-königlichen Schulbücher-Verlag. Félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban /  Half-linen binding, somewhat worn condition
12180.

Regeln für die deutsche Rechtschreibung nebst Wörterverzeichnis. Wien, 1902, Kaiserlich-königlichen Schulbücher-Verlag. Félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban /
Half-linen binding, somewhat worn condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12181.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Schul- und Reise- Taschen-Wörterbuch der italienischen und deutschen Sprache. Stereotypausgabe. Italienisch-deutscher Theil. Leipzig, o.J., Karl Tauchnitz. Viseltes papírkötésben, itt-ott ceruzás firkával, foltokkal /  Paper binding, somewhat worn condition
12182.

Schul- und Reise- Taschen-Wörterbuch der italienischen und deutschen Sprache. Stereotypausgabe. Italienisch-deutscher Theil. Leipzig, o.J., Karl Tauchnitz. Viseltes papírkötésben, itt-ott ceruzás firkával, foltokkal /
Paper binding, somewhat worn condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft