Dr. Halmy Béla - Leszih Andor (szerk): Miskolc és Borsod-Gömör-Kishont egyelőre egyesített vármegyebeli községek Bp., 1929. Magyar városok monográfiája. Kissé kopott aranyozású dombornyomott egészvászon kötésben