Abonyi Árpád: Miklós vitéz, világverő Mátyás király első ágyúhőse. Regényes elbeszélés. Bp., 1913, Athenaeum. Egészoldalas rajzokkal illusztrált, festett kiadói egészvászon kötésben. A címlap sérült