Könyvek: Judaika Tételek száma: 6
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
455054
12470
165
Books: Judaica
1900 Mákzór imádságos könyv az év minden napjára, Schlesinger József. Héber-magyar. Kissé laza egészvászon kötésben / German Hungarian jewish prayerbook 548639
12471
165
Books: Judaica
Blau Lajos: Zsidók és a világkultúra. Bp., 1999, Múlt és jövő. Kiadói papírkötésben, a borítón kis sérülések 548643
12472
165
Books: Judaica
Ember Mária: 100 kép. Bp., 1984, Magvető. Kiadói műbőr kötésben 546137
12473
165
Books: Judaica
Ágoston Péter: A zsidók útja. Nagyvárad, 1917. Társadalomtudományi társaság. Félvászon kötésben 546330
12474
165
Books: Judaica
Zsoldos Jenő: A romantikus zsidószemlélet irodalmunkban. Bp., 1935, Franklin-Társulat, 26p. Különlenyomat az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat 1935. évkönyvéből. Sarkain sérült papírkötésben 473231
12475
165
1500
Books: Judaica
4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft