Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 68

Handwörterbuch der Chemie, vol. III. cca 1885. Az első pár lap hiányzik, kiadói félbőr kötésben, jó állapotú /  Half-leather binding, good condition, first few pages missing(!)
12665.

Handwörterbuch der Chemie, vol. III. cca 1885. Az első pár lap hiányzik, kiadói félbőr kötésben, jó állapotú /
Half-leather binding, good condition, first few pages missing(!)

Kikiáltási ár:
800 Ft

Myriam Harry: L'ile de volupté. 24 bois originaux de Pierre Falké. Paris, é. n., Arthéme Fayard & Cie. Kiadói félvászon kötésben, fametszet illusztrációkkal /  Novel with woodcuts in half-linen binding
12666.

Myriam Harry: L'ile de volupté. 24 bois originaux de Pierre Falké. Paris, é. n., Arthéme Fayard & Cie. Kiadói félvászon kötésben, fametszet illusztrációkkal /
Novel with woodcuts in half-linen binding

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Versailles et les Trianons (Album artistique). H.n., é.n. Kétnyelvű leporellóalbum színes nyomatokkal, festett, aranyozott kiadói papírkötésben (kissé megviselt) /  Bilingual leporelloalbum with colored prints, in paper binding (with faults)
12667.

Versailles et les Trianons (Album artistique). H.n., é.n. Kétnyelvű leporellóalbum színes nyomatokkal, festett, aranyozott kiadói papírkötésben (kissé megviselt) /
Bilingual leporelloalbum with colored prints, in paper binding (with faults)

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Das Grosse Hundbuch. Nagy kutyakönyv rengeteg képpel. A védőborítón szakadás /  Lots of pictures, fault on dust jacket
12668.

Das Grosse Hundbuch. Nagy kutyakönyv rengeteg képpel. A védőborítón szakadás /
Lots of pictures, fault on dust jacket

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gerhard Wahrig: Német értelmező szótár - Deutsches Wörterbuch jó állapotban / In good condition 1495p.
12669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p
12670.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

The Random house college dictionary 1568p. in good shape. 1975
12672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft