Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 68

1905 Német családi Biblia Luther fordítása után. Dombornyomott egészvászon kötésben. /  1905 German Bible after Luther. In linen binding 20x28 cm
12617.

1905 Német családi Biblia Luther fordítása után. Dombornyomott egészvászon kötésben. /
1905 German Bible after Luther. In linen binding 20x28 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

La Sainte Bible ou l'ancien et le noveau testament. Edition stereotype. 1825. Paris. Smith. roszz állapotú egészbőr kötésben / in damaged leather binding
12618.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

James Huneker: Chopin der Mensch/ der Künstler. Munchen 1914. Georg Müller. (binding somewhat damaged) 340p.
12619.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Julius Kapp: Liszt eine Bibliografie. Berlin 1910 Schuster und Loeffler. 310p.
12620.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Berühmte Musiker: Bruno Schrader: Liszt 122p. with lots of pictures
12621.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Julius Kapp: Wagner eine Bibliografie. Berlin 1910 Schuster und Loeffler. 256p. szép állapotban / nice condition
12622.

Kikiáltási ár:
800 Ft

12623.

Berühmte Musiker: Richard Batka: Richard Wagner. Berlin, 1912, Schlesische Verlagsanstalt. Aranyozott kartonkötésben, illusztrált /
Paper binding, with illustrations

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Weimars Genius eine festgabe in Lebensbilder. Hundertjahrigen Geburstagfeier von Carl August. Weimar 1857. Kühn. aranyozott kiadói egészvészon kötésben. (kötéstábla elvált) / In original linen binding. (binding inside parted)
12624.

Weimars Genius eine festgabe in Lebensbilder. Hundertjahrigen Geburstagfeier von Carl August. Weimar 1857. Kühn. aranyozott kiadói egészvészon kötésben. (kötéstábla elvált) /
In original linen binding. (binding inside parted)

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Armenian miniatures 1969. Picture booklet in Russian, Armenian and French 233p.
12625.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926 Japanische Kinderkunst und unser Zeichenunterricht von Richard Rothe - Japán gyermekművészetek, Bécs, kiadói félvászon kötésben, rengeteg színes képpel tűzdelve
12626.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Folk Arts of New China. Peking, 1954, The Foreign Languages Press. Kartonkötésben, viseltes védőborítóban, rengeteg színes és fekete-fehér képpel illusztrálva /  Paper binding, with lots of pictures, used
12627.

Folk Arts of New China. Peking, 1954, The Foreign Languages Press. Kartonkötésben, viseltes védőborítóban, rengeteg színes és fekete-fehér képpel illusztrálva /
Paper binding, with lots of pictures, used

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Reinhardt Piper: Das Liebespaar in der Kunst - mit 140 Bilder, München 1913 Piper&Co. (damaged cover/borító sérült)
12628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft