Órák

Tételek száma: 26

Svájci Certina márkájú automata önfelhúzós naptáros férfi karóra, eredeti sérült díszdobozban, kézikönyvvel, bizonylattal, működőképes és alig használt állapotban! Swiss Certina automatic wristwatch in original box with documents, in very good condition (box damaged)
11826.

Svájci Certina márkájú automata önfelhúzós naptáros férfi karóra, eredeti sérült díszdobozban, kézikönyvvel, bizonylattal, működőképes és alig használt állapotban!
Swiss Certina automatic wristwatch in original box with documents, in very good condition (box damaged)

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Poljot 17 köves mechanikus óra
11827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Slavia mechanikus óra
11828.

Slavia mechanikus óra

Kikiáltási ár:
800 Ft

Slavia mechanikus óra
11829.

Slavia mechanikus óra

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bituna vízálló, anti-mágneses mechanikus karóra, naptárral / Bituna water resistant, anti-magnetic watch with calendar
11830.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Seiko quartz óra bőr szíjjal, szép állapotban, elemmel. Működik. / Seiko working watch with leather-belt
11831.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Seiko márkájú működőképes vízálló, sorszámozott automata női karóra fém szíjjal, naptárral / Seiko numbered, water resistant, automatic, working watch with calendar
11832.

Seiko márkájú működőképes vízálló, sorszámozott automata női karóra fém szíjjal, naptárral /
Seiko numbered, water resistant, automatic, working watch with calendar

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kiválóan működő Rakéta 16 köves másodpercmutatós karóra szíjjal / Vintage watch. works well
11833.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Chaika márkájú működőképes női karóra 10 mikronos aranyozással / Chaika golded working watch
11834.

Chaika márkájú működőképes női karóra 10 mikronos aranyozással /
Chaika golded working watch

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1900 Zsebóra másodpercmutatóval, sérült porcelán számlappal , remekül jár / Vintage pocket watch with porcelain dial broken, works well
11835.

cca 1900 Zsebóra másodpercmutatóval, sérült porcelán számlappal , remekül jár /
Vintage pocket watch with porcelain dial broken, works well

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pobeda karóra / Pobeda watch
11836.

Pobeda karóra /
Pobeda watch

Kikiáltási ár:
800 Ft

Zaira 17 köves női mechanikus karóra szíj nélkül/ Zaira watch 17 jewelled
11837.

Zaira 17 köves női mechanikus karóra szíj nélkül/
Zaira watch 17 jewelled

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft