https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 6

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1918 Athenaeum. 172p. félvászon kötésben
1
12592.

Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1918 Athenaeum. 172p. félvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)
1
12593.

Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Laky Imre: Tájékoztató a Büntető novella végrehajtásáról rendőrközegek részére. Bp., 1908 Pátria 47p.
1
12594.

Laky Imre: Tájékoztató a Büntető novella végrehajtásáról rendőrközegek részére. Bp., 1908 Pátria 47p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Herczeg ferenc: Ocskay brigadéros. Bp., 1901 Singer és Wolfner. Kissé laza egészvászon kötés
1
12595.

Herczeg ferenc: Ocskay brigadéros. Bp., 1901 Singer és Wolfner. Kissé laza egészvászon kötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mindszenti Bertalan: Szeresd a magyar katonát, Mefhosz Kia, Bp. é.n., Varsányi Ferenc főhadnagy rajzaival, kiadói illusztrált félvászon kötésben
1
12596.

Mindszenti Bertalan: Szeresd a magyar katonát, Mefhosz Kia, Bp. é.n., Varsányi Ferenc főhadnagy rajzaival, kiadói illusztrált félvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 500 Ft
9,49
EUR
,
10,94
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Seeckt vezérezredes: Egy katona gondolatai, Pallas Kiadó, Bp. 1929, fordította Németh József őrnagy, kiadói papírkötésben, megviselt állapotban
1
12597.

Seeckt vezérezredes: Egy katona gondolatai, Pallas Kiadó, Bp. 1929, fordította Németh József őrnagy, kiadói papírkötésben, megviselt állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz