Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 33

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. I kötet. A kalotraszegi magyar nép művészete. Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis foszlás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
12555.

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. I kötet. A kalotraszegi magyar nép művészete.
Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis foszlás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete II. kötet 1985/1909 A székelyföldi,a csángó és a torockói magyar nép művészete. Bp., 1909. Franklin. Szecessziós festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
12556.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12557.

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. Harmadik kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete.
Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis kopás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. IV kötet. A dunántúli magyar nép művészete. Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis foszlás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
12558.

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. IV kötet. A dunántúli magyar nép művészete.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával 804p.
12559.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3 db művészeti könyv Sérullaz: Az impresszionizmus enciklopédiája. Corvina 1983. Kun Imre: 30 év művészek között. Herbert Read: Modern festészet
12560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wilhelm Fraenger: Hyeronimus Bosch. Bp., 1985. Corvina. Székely András fordító saját kezű köszönö bejegyzésével 489 oldal. Szép állapotban
12561.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2db belsőépítészeti könyv: Nicholas Barnard: A szép otthon. Az otthon díszítésének könyve; Martin Lange: Rusztikus lakásbelsők
12562.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1907 A Művészet c. folyóirat komplett évfolyama. Szerkeszti Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Jó metszetekkel
12563.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft