Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 99

Komáromi János: Elment a nyár  Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
12691.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Komáromi János: Régi ház az országutnál  Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
12692.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek
12693.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kaljánamalla: Ananga-Ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám illusztrációival. Bp, 1986, Medicina
12694.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik
12695.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kós Károly: Erdély, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
12696.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

12697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh)
12698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hollub János: Bőrgyártás. II. átdolgozott kiadás. Bp, 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kissé megkopott félvászon kötésben, kiváló állapotban
12699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fenyves ferenc: A differenciál és integrál számítás elemei. Bp. Kilián Frigyes utóda Noseda Tivadar 1908. félvászon kötés
12700.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ady Endre: Ki látott engem? Nyugat Irodalmi és Nyugat Részvénytársaság kiadása,Budapest Dürer Nyomda 1976 reprint mini könyv 2db színes illusztrációval
12701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

5db díszmadarakról szóló könyv: A kanárimadár, A hullámos papagáj, Szövőpintyek - díszpintyek, stb.
12702.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft