Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
515844
12691
161
Komáromi János: Elment a nyár Bp. Dick Manó, A szerző saját kézzel aláírt levelével! Aranyozott sorozati vászonkötésben. 515843
12692
161
Komáromi János: Régi ház az országutnál Bp. Dick Manó, Dedikált! Aranyozott sorozati vászonkötésben. 520513
12693
161
4db szexualitással kapcsolatos könyv: Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések; Aids? Elkerülheted!; Beszélnünk kell róla; A nemi úton terjedő betegségek 520487
12694
161
Kaljánamalla: Ananga-Ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada, Würtz Ádám illusztrációival. Bp, 1986, Medicina 520448
12695
161
Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol III. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal. belső fedlap hiányzik 516983
12696
161
900
Kós Károly: Erdély, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban 401082
12697
161
id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-2. kötetek a négyből 1911. Singer és Wolfner. Kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, márványozott lapszélekkel 503720
12698
161
Almanach 1908. + Nyírő József Isten igájában (erdélyi szépműves céh) 520373
12699
161
Hollub János: Bőrgyártás. II. átdolgozott kiadás. Bp, 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kissé megkopott félvászon kötésben, kiváló állapotban 520451
12700
161
Fenyves ferenc: A differenciál és integrál számítás elemei. Bp. Kilián Frigyes utóda Noseda Tivadar 1908. félvászon kötés 488573
12701
161
Ady Endre: Ki látott engem? Nyugat Irodalmi és Nyugat Részvénytársaság kiadása,Budapest Dürer Nyomda 1976 reprint mini könyv 2db színes illusztrációval 514934
12702
161
5db díszmadarakról szóló könyv: A kanárimadár, A hullámos papagáj, Szövőpintyek - díszpintyek, stb. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft