Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
433355
12678
161
Lukács György: A modern dráma fejlődésének története. I-II. köt. Bp. 1911. Franklin. Kiadói fűzött papírkötésben. Hiánytalan, de szétvált kötés és sérült borítók. 492729
12679
161
28000
Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben 455793
12680
161
Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban 485657
12681
161
Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban 477169
12682
161
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban! 478342
12683
161
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban 489354
12684
161
19000
Lamartine, A[lphonse de]: A girondiak története. Fordította Jánosi Ferencz. 1–10 kötet (öt kötetbe kötve). Koplett! Pest, 1864–1865. Pfeifer Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) Első magyar kiadás. Egységes, aranyozott gerincű egészvászon kötésben 508570
12685
161
Nyugat. 1927. Huszadik évfolyam (13-24. sz.) Főszerk.: Ignotus. Viseltes félvászon kötésben 489491
12686
161
45000
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben 515841
12687
161
Komáromi János gyűjteményes kiadás 8 kötet. Genius Rt. aranyozott sorozatkötésben. Jó állaoptban 390081
12688
161
A Műveltség Könyvtára 16 kötete, Bp., cca 1906, Atheneum, rengeteg szövegközi képpel és műmelléklettel, kiadói félvászon kötésben 401861
12690
161
1964. Ábel Péter: FILM kislexikon ismert színészek és ismeretlen fogalmak gyűjtőtára az Akadémiai kiadó gondozásában, papírborítója sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft