https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 20

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Alexander Domanovszky: Die Geschichte Ungarns, Rösl & Cie. München 1923, Magyarország története térképpel német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
1
11729.

Alexander Domanovszky: Die Geschichte Ungarns, Rösl & Cie. München 1923, Magyarország története térképpel német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung / Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition
1
11730.

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung /
Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Franz Ney: Schlüssel zu der nach Ollendorff's neuer Methode bearbeiteten ungarischen Sprachlehre / Kulcs az Ollendorff módszerében szerkesztett magyar nyelvtan gyakorlataihoz. Pest, 1866, Druck von Ph. Wodianer, p64
1
11731.

Franz Ney: Schlüssel zu der nach Ollendorff's neuer Methode bearbeiteten ungarischen Sprachlehre / Kulcs az Ollendorff módszerében szerkesztett magyar nyelvtan gyakorlataihoz. Pest, 1866, Druck von Ph. Wodianer, p64

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban / 19th cent. novel in good shape
1
11732.

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban /
19th cent. novel in good shape

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hans Kraemer: Die Weltall und Menschneheit. A Deutsches Verlagshaus Bond&Co.  III. és IV. Kötet ,kiadói réz veretes szecessziós félbőr kötésben sok illusztrációval, az egyik könyv elázott. Természettudományos ismeretterjesztő könyv.
1
11733.

Hans Kraemer: Die Weltall und Menschneheit. A Deutsches Verlagshaus Bond&Co. III. és IV. Kötet ,kiadói réz veretes szecessziós félbőr kötésben sok illusztrációval, az egyik könyv elázott. Természettudományos ismeretterjesztő könyv.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pierre Lacam: Le mémorial historique et géographique de la patisserie contenant 3000 recettes de patisserie, claces et liqueurs. Orné de gravures, 8e éd. Paris, 1908 / French cookbook, 3000 recipes of pastry, ice-creme and liqueur, damaged cover, inside in good condition
1
11734.

Pierre Lacam: Le mémorial historique et géographique de la patisserie contenant 3000 recettes de patisserie, claces et liqueurs. Orné de gravures, 8e éd. Paris, 1908 /
French cookbook, 3000 recipes of pastry, ice-creme and liqueur, damaged cover, inside in good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. / Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.
1
11735.

Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. /
Except for the 4 cover pictures the engravings are missing, but the text is complete. In leather binding. Stuttgart, J. Scheible, 1840-1842.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Friedrich Thieberger: Jüdisches Fest - Jüdischer Brauch. Reprint. 1975. 484p.
1
11736.

Friedrich Thieberger: Jüdisches Fest - Jüdischer Brauch. Reprint. 1975. 484p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz