Szerbia 1921. "Szent Száva Rend III. Osztálya" aranyozott ezüst kitüntetés zománcozással, hátoldalon "1883"-as évszámmal, előoldalon Szent Száva portréjával, gomblyukjelvénnyel és eredeti Huguenin Fréres of Le Locle (Svájc) adományozói dísztokban! T:1- doboz kopottas
Serbia 1921. "Order of St. Sava III class" decoration in original fitted embossed case of issue by Huguenin Fréres of Le Locle (Switzerland) C:AU