Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 6

11010.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

XIX. század: Orosz (kozák) ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és "CA" mesterjeggyel ellátva / 19th century Russian (cossak) silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "CA" maker's mark, 70cm, 232gr
11011.

XIX. század: Orosz (kozák) ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és "CA" mesterjeggyel ellátva /
19th century Russian (cossak) silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "CA" maker's mark, 70cm, 232gr

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16 cm
11012.

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, díszdobozban,
certifikációval, bruttó: 421 g., m:16 cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

cca 1940 Horgolt láncszemes ezüst (Ag) színházi táska szattyánbőr béléssel, elöl horgolt díszsorral, a záron kék kövekkel / Silver women`s theater bag with leather lining, br: 205gr, 18x18cm (36x18cm)
11013.

cca 1940 Horgolt láncszemes ezüst (Ag) színházi táska szattyánbőr béléssel, elöl horgolt díszsorral, a záron kék kövekkel /
Silver women`s theater bag with leather lining, br: 205gr, 18x18cm (36x18cm)

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

11014.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1861 13 latos antik ezüst (Ag) ruhadísz megkopott aranyozással, bécsi jelzéssel és "AK" mesterjeggyel /  Silver clothing decoration with worn gold plating, 13 loth Viennese hallmark and "AK" maker's mark, 7,5 cm, 17,6gr
11015.

1861 13 latos antik ezüst (Ag) ruhadísz megkopott aranyozással, bécsi jelzéssel és "AK" mesterjeggyel /
Silver clothing decoration with worn gold plating, 13 loth Viennese hallmark and "AK" maker's mark, 7,5 cm, 17,6gr

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft