Könyvek: Természettudományok

Tételek száma: 6

Stephen-Mackenzie: Anyag és élet 32 táblával és 15 szövegképpel. M. kir. Természettudományos Társulat. Bp., 1939
11564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11565.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

11566.

Kikiáltási ár:
800 Ft

11567.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

A műveltség könyvtára - Az ember II. Bp., 1905 Athenaeum, díszes félvászon kötésben, aranyozott mintával, színes és fekete fehér képekkel, leírásokkal illusztrált
11568.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

1937 Az élet útmutatója, A Pesti Hírlap kiadása, Bp., 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
11569.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft