https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 22

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Berühmte Musiker: Bruno Schrader: Liszt 122p. with lots of pictures
1
11615.

Berühmte Musiker: Bruno Schrader: Liszt 122p. with lots of pictures

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Berühmte Musiker: Richard Batka: Richard Wagner. Berlin, 1912, Schlesische Verlagsanstalt. Aranyozott kartonkötésben, illusztrált /  Paper binding, with illustrations
1
11616.

Berühmte Musiker: Richard Batka: Richard Wagner. Berlin, 1912, Schlesische Verlagsanstalt. Aranyozott kartonkötésben, illusztrált /
Paper binding, with illustrations

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
James Huneker: Chopin der Mensch/ der Künstler. Munchen 1914. Georg Müller. (binding somewhat damaged) 340p.
1
11617.

James Huneker: Chopin der Mensch/ der Künstler. Munchen 1914. Georg Müller. (binding somewhat damaged) 340p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
John Grand-Carteret: Les Élégances de la Toilette - Robes-Chapeaux-Coiffures de Style, Albin Michel kiadó Párizs, 243 db metszettel, francia nyelven
1
11618.

John Grand-Carteret: Les Élégances de la Toilette - Robes-Chapeaux-Coiffures de Style, Albin Michel kiadó Párizs, 243 db metszettel, francia nyelven

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leopoldus Joannes List: Dissertatio inaguralis medica de Febribus Intermittentibus Quam consensu et auctoritate... Vindobona. 1828. Stöckholzer de Hirschfeld. 34p.
1
11619.

Leopoldus Joannes List: Dissertatio inaguralis medica de Febribus Intermittentibus Quam consensu et auctoritate... Vindobona. 1828. Stöckholzer de Hirschfeld. 34p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Quatuor Epistolae suae sanctitatis domini Papae... Pestini 1782 Francisci Antonii Royer. 16p.
1
11620.

Quatuor Epistolae suae sanctitatis domini Papae... Pestini 1782 Francisci Antonii Royer. 16p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr.med. S.Goldschmidt: Der Kurort Bad Reichenhall und seine Umgebumg. Wilhelm Braumüller, Wien u. Leipzig, 1892. Utikönyv térképpel, melléklettel, egészvászon kötésben / Tourist guide with map, p121
1
11621.

Dr.med. S.Goldschmidt: Der Kurort Bad Reichenhall und seine Umgebumg. Wilhelm Braumüller, Wien u. Leipzig, 1892. Utikönyv térképpel, melléklettel, egészvászon kötésben /
Tourist guide with map, p121

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vosen-Kaulen: Rudimenta Linguae Hebraicae - A héber nyelv alapjai latin nyelven
1
11622.

Vosen-Kaulen: Rudimenta Linguae Hebraicae - A héber nyelv alapjai latin nyelven

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
M. A. Thibaut: Deutsch-Franzözisch und Franzözisch-Deutsch Wörterbuch, sechste Auflage, Leipzig 1838, korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / Dictionary, in good condition
1
11623.

M. A. Thibaut: Deutsch-Franzözisch und Franzözisch-Deutsch Wörterbuch, sechste Auflage, Leipzig 1838, korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / Dictionary, in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné...  110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding
1
11624.

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gerhard Wahrig: Német értelmező szótár - Deutsches Wörterbuch jó állapotban / In good condition 1495p.
1
11625.

Gerhard Wahrig: Német értelmező szótár - Deutsches Wörterbuch jó állapotban / In good condition 1495p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest, 1868. Bucsánszky, ellegzetes „Szlovák Biblia” kötésben: bordázott egészbõr, díszes rézborítású kötéstáblákkal, rézcsatokkal (2 kapocs hiányzik) 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible
1
11626.

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest, 1868. Bucsánszky, ellegzetes „Szlovák Biblia” kötésben: bordázott egészbõr, díszes rézborítású kötéstáblákkal, rézcsatokkal (2 kapocs hiányzik) 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz