Cs.Németh Miklós (1943): Csendélet, olaj, vízfesték, karton, pecséttel... https://www.darabanth.com/hu/156-Gyorsarveres/156.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1000001/CsNemeth-Miklos-1943-Csendelet-olaj-vizfestek-karton-pecsettel-jelzett-100x170-cm~II489960
489960
10012
156
Leírás: Cs.Németh Miklós (1943): Csendélet, olaj, vízfesték, karton, pecséttel jelzett 100x170 cm
: Sys