Finnország II.V.H. "Civil Gárda Érdemkereszt" jelzett ezüst zománcozot... https://www.darabanth.com/hu/15-Nagyaukcio/15.1/Numizmatika/Militaria-es-falerisztika~4536/Finnorszag-IIVH-Civil-Garda-Erdemkereszt-jelzett-ezust-zomancozott-kituntetes-szalaggal-~II613714
613714
30361
15
30000
Military and Faleristics
Numizmatika
Leírás: Finnország II.V.H. "Civil Gárda Érdemkereszt" jelzett ezüst zománcozott kitüntetés szalaggal (19.6g/39x43mm) T:1-(függesztőkarika sérült)
Finland WWII "Civil Guard Cross of Merit (Suojeluskunnan ansioristit)" hallmarked silver - enamelled decoration with ribbon (19.6g/39x43mm) C:AU(suspension ring damaged)
: Sys