https://www.darabanth.com/hu/15-Nagyaukcio/15.1/Mutargy-papirregiseg/Konyvek-Tortenelem~4480/Szazadunk-nevvaltoztatasai-Helytartosagi-es-miniszteri-engedellyel-megvaltoztatott-nevek-g~II615630
615630
11214
15
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD
LeÃrás:
Századunk névváltoztatásai. Helytartósági és miniszteri engedéllyel megváltoztatott nevek gyűjteménye 1800-1893. Eredeti okmányok alapján összeállÃtotta a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság egyik igazgató-választmányi tagja.
Bp., 1895. Hornyánszky. 253p. Kiadói egészvászon kötésben. Ex librissel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: Sys
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m