Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
427252
11514
144
Magyar Századok sorozat: gr. Széchenyi István naplói, Révai én. kissé sérült félvászon kötésben 427255
11515
144
Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp., 1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben 427250
11516
144
J. L. Perelman: Végtelen csillagvilág, Bp., Dante cca 1940. Megviselt félvászon kötésben 427263
11517
144
KIss József összes költeményei, Bp., 1908 Singer és Wolfner, dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben 423222
11518
144
Bezerédy Amália: Flóri könyve sok szép képekkel földrajzokkal és muzsika melléklettel, az 1840-es kiadás reprint változata. Félválaszon kötés, gerincén toll-írás, borítón kis sérülés 428605
11519
144
Tamási Áron: Ábel az országban, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban 398507
11520
144
1929 Tíz esztendő-Magyarország 1918-tól 1928-ig II. kötet, karácsonyi ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben 398501
11521
144
1930 A magyarság évkönyve az 1930-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel, kiadói papírkötésben, jó állapotban 398506
11522
144
1927 Az élet könyve V. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben 421734
11523
144
Edmondo de Amicis: Szív - könyv az ifjúság számára, Nova Kiadó, Bp., fordította Gáspár Miklós, Pályi Jenő rajzaival, félvászon kötésben, viseltes állapotban 422504
11524
144
Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben 422518
11525
144
Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza, Bp., 1900 Franklin vászon gerincű papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft