Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 91

Magyar Századok sorozat: gr. Széchenyi István naplói, Révai én. kissé sérült félvászon kötésben
11514.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp.,  1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben
11515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

J. L. Perelman: Végtelen csillagvilág, Bp., Dante cca 1940. Megviselt félvászon kötésben
11516.

Kikiáltási ár:
800 Ft

KIss József összes költeményei, Bp., 1908 Singer és Wolfner, dombtornyomott, aranyozott egészvászon kötésben
11517.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bezerédy Amália: Flóri könyve sok szép képekkel földrajzokkal és muzsika melléklettel, az 1840-es kiadás reprint változata. Félválaszon kötés, gerincén toll-írás, borítón kis sérülés
11518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tamási Áron: Ábel az országban, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
11519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1929 Tíz esztendő-Magyarország 1918-tól 1928-ig II. kötet, karácsonyi ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1930 A magyarság évkönyve az 1930-ik esztendőre a magyarság olvasóinak, Magyarság Lapkiadó Rt., számos korabeli illusztrációval, hirdetéssel,  kiadói papírkötésben, jó állapotban
11521.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1927 Az élet könyve V. kötet, ajándék a Nemzeti Újság és az Új Nemzedék előfizetőinek, papírkötésben
11522.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Edmondo de Amicis: Szív - könyv az ifjúság számára, Nova Kiadó, Bp., fordította Gáspár Miklós, Pályi Jenő rajzaival, félvászon kötésben, viseltes állapotban
11523.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben
11524.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza, Bp., 1900 Franklin vászon gerincű papírkötésben
11525.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft