Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 91

Szentiványi Jenő Lengyel sasfiókok Petry Béla rajzaival. Bp. é.n. Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben
11502.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres Bp. Dick Manó, Dedikált első kiadás! Aranyozott sorozati vászonkötésben.
11503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tóth Tihamér: A művelt ifjú - Ne igyál! a két mű egybekötve, Szent István-Társulat, Bp., kiadói vászonkötésben, jó állapotban
11504.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1936 Nyirő József: Uz Bence, Révai Kiadó, Bp., kiadói halinakötésben, jó állapotban
11505.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

7 db háború előtti Verne Gyula könyv vegyes minőségben
11506.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1890 Petőfi Sándor összes költeménye, Athenaeum Kiadó, Bp, szépen újrakötött, restaurált lapokkal
11507.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1963 Tűzoltási tapasztalatok + 1958 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság, szolgálati használatra
11508.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1940 Huszár Elemér: Loyolai Szent Ignác, Rózsavölgyi és Tsa kiadása, Bp., papírkötés
11509.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ludovicus, G. A.: Sorsunk irányításáról. Gyakorlati utasítások az okszerű életre. Budapest, Centrum Kiadóvállalat Rt. 1924. 58p.
11510.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bátor István: Kossuth summárium: az ember, a gondolkodó a politikus. Rózsavölgyi Bp. 1948 (borító kissé sérült)
11511.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kelemen Béla: Magyar és Német szótár tekintettel a két nyelv szólásaira II. kötet. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (kis hibával) Bp., 1904 Athenaeum
11512.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Faylné Hentaller Mária: A háztartás kézikönyve. Bp. é.n. Magyar Ker.Közlöny Nagyon gazdag képanyaggal illusztrálva. Rajzos,kiadói papírborítóban. A borító rossz állapotban
11513.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft