Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
427274
11502
144
Szentiványi Jenő Lengyel sasfiókok Petry Béla rajzaival. Bp. é.n. Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben 427283
11503
144
Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres Bp. Dick Manó, Dedikált első kiadás! Aranyozott sorozati vászonkötésben. 430309
11504
144
Tóth Tihamér: A művelt ifjú - Ne igyál! a két mű egybekötve, Szent István-Társulat, Bp., kiadói vászonkötésben, jó állapotban 430353
11505
144
1936 Nyirő József: Uz Bence, Révai Kiadó, Bp., kiadói halinakötésben, jó állapotban 427273
11506
144
7 db háború előtti Verne Gyula könyv vegyes minőségben 430657
11507
144
1890 Petőfi Sándor összes költeménye, Athenaeum Kiadó, Bp, szépen újrakötött, restaurált lapokkal 431691
11508
144
1963 Tűzoltási tapasztalatok + 1958 Tűzoltási szemle, kiadja a BM Országos Tűzrendészeti Parancsnokság, szolgálati használatra 431683
11509
144
1940 Huszár Elemér: Loyolai Szent Ignác, Rózsavölgyi és Tsa kiadása, Bp., papírkötés 402008
11510
144
Ludovicus, G. A.: Sorsunk irányításáról. Gyakorlati utasítások az okszerű életre. Budapest, Centrum Kiadóvállalat Rt. 1924. 58p. 399815
11511
144
Bátor István: Kossuth summárium: az ember, a gondolkodó a politikus. Rózsavölgyi Bp. 1948 (borító kissé sérült) 428458
11512
144
Kelemen Béla: Magyar és Német szótár tekintettel a két nyelv szólásaira II. kötet. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (kis hibával) Bp., 1904 Athenaeum 428578
11513
144
Faylné Hentaller Mária: A háztartás kézikönyve. Bp. é.n. Magyar Ker.Közlöny Nagyon gazdag képanyaggal illusztrálva. Rajzos,kiadói papírborítóban. A borító rossz állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft