Arany János: Toldi trilógia + Buda Halála - Murány ostroma, Ráth Mór Bp, 1884 egybekötve + Arany János: Kisebb költemények, Ráth Mór, 1884, gységes kiadói félvászon kötésben, (egy lap sérült, egyébként jó állapotban)