Könyvek: konyha és kert

Tételek száma: 5

Kardo Árpád: Konyhakertészet, Singer és Wolfner
11528.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Malatinszky Fanny Szakácskönyve. 700 recepttel, 15 oldal színes műlappal és 4 oldal fekete ábrával. Orsz. Nőképző Egyesület, Légrády nyomda. Szép példány
11529.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Galgóczi Károly: Kertészet kézikönyve. Tüzetes utasitás a konyhakertészet, gyümölcstenyésztés és virágmivelés körében. Az újabb tapasztalatok felhasználásával sajtó alá rendezte Szivós Béla. 6. kiadás.  Bp., 1900, Franklin. 292 p. 52 szövegközti ábrával. Kiadói papírkötésben (hátsó borítón kisebb sérülés)
11530.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gödöllői méhészkönyvtár, Örösi Pál Zoltán egyszerű anyanevelés, Bp. 1943, m. kir. földművelésügyi minisztérium kiadása
11531.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bársony István: Dinamit: természetírás Singer és Wolfner, kiadói egészvászon kötésben
11532.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft