Malatinszky Fanny Szakácskönyve. 700 recepttel, 15 oldal színes műlappal és 4 oldal fekete ábrával. Orsz. Nőképző Egyesület, Légrády nyomda. Szép példány
Galgóczi Károly: Kertészet kézikönyve. Tüzetes utasitás a konyhakertészet, gyümölcstenyésztés és virágmivelés körében. Az újabb tapasztalatok felhasználásával sajtó alá rendezte Szivós Béla. 6. kiadás. Bp., 1900, Franklin. 292 p. 52 szövegközti ábrával. Kiadói papírkötésben (hátsó borítón kisebb sérülés)