Salamon Schück karcagi rabbi: Schulchan Aruch in jüdisch-deutscher Sprache, zsidó viselkedési szabályok gyűjteménye, Scloessinger könyvkereskedése, Király utca, dombornyomott egészvászon kötésben (gerincen apró sérülés) / Jewish book of behavior rules