XX. sz. eleje. Pihenő balerina, olaj-vászon, faragott fa keretben 57x8... https://www.darabanth.com/hu/134-Gyorsarveres/134.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~179/XX-sz-eleje-Piheno-balerina-olaj-vaszon-faragott-fa-keretben-57x80-cm-ket-kis-lyuk~II376014
376014
10105
134
Leírás: XX. sz. eleje. Pihenő balerina, olaj-vászon, faragott fa keretben 57x80 cm (két kis lyuk)
: Sys