Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szü... https://www.darabanth.com/hu/13-Nagyaukcio/13.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-kepzomuveszeti-alkotasok~3661/Szule-Peter-1886-1944-Fiatal-no-Olaj-vaszon-Jelzett-Peter-Szule-Young-woman-Oil-can~II467900
467900
10009
13
80000
Paintings and Visual Arts creations
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,80 EUR , 250,00 USD
Leírás: Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
: Sys