Nyomtatványok / Printed materials Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
330650
11169
122
1906-1962 6 db oklevél, benne Pásztor György jégkorongozó részére adományozott (vegyes minőség) 191771
11170
122
Dévényt ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191763
11171
122
Battonyát ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191764
11172
122
Tolnát ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191760
11173
122
Ercsit ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191758
11174
122
Apostagot ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191759
11175
122
Dunavecsét ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191755
11176
122
Pentelét ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 191754
11177
122
Paksot ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm) 323888
11178
122
Az Autó-Motor magazin 1972-es évfolyama bekötve 323886
11179
122
Az Autó-Motor magazin 1969-es évfolyama bekötve 323920
11180
122
1500
1932 Új Idők magazin teljes második félév bekötve (kötés sérült) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft