Nyomtatványok / Printed materials

Tételek száma: 65

1906-1962 6 db oklevél, benne Pásztor György jégkorongozó részére adományozott (vegyes minőség)
11169.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dévényt ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11170.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Battonyát ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11171.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tolnát ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11172.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ercsit ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11173.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Apostagot ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11174.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dunavecsét ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11175.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pentelét ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11176.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Paksot ábrázoló XIX. századi metszet felnagyítva (47x35cm)
11177.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Az Autó-Motor magazin 1972-es évfolyama bekötve
11178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az Autó-Motor magazin 1969-es évfolyama bekötve
11179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1932 Új Idők magazin teljes második félév bekötve (kötés sérült)
11180.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft