Bolhapiac / Flea market

Tételek száma: 69

XIX. század: díszes réz tömjéntartó / Ornamented incense-holder
11362.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Goblein keretben 16x19 cm
11363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11364.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930 Jelzett art-deco alpakka körte bonbontartó, benne üvegtálkával / Alpakka bonbonnier with glass inside 15 cm
11365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Régi fa tekerős kavédaráló / Coffe-grinder
11366.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Régi Budafoki Borpalackozó Vállalat (BB) jelzésű barna 1 literes üveg, alján MKOSZ 1871 felirattal
11367.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Polgárvédelmi vászon gázálarc szűrővel az 1980-as évekből
11368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bólogatós kutya a régi szocializmus időszakából, sérült nyakkal
11369.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Einhel szalagcsiszológép tartalék csiszolópapírral, működő, jó állapotban
11370.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft