Bolhapiac / Flea market Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
330456
11362
122
XIX. század: díszes réz tömjéntartó / Ornamented incense-holder 332271
11363
122
cca 1900 Goblein keretben 16x19 cm 332267
11364
122
cca 1900 Goblein keretben 16x19 cm 330469
11365
122
cca 1930 Jelzett art-deco alpakka körte bonbontartó, benne üvegtálkával / Alpakka bonbonnier with glass inside 15 cm 332361
11366
122
1500
Régi fa tekerős kavédaráló / Coffe-grinder 300312
11367
122
900
Régi Budafoki Borpalackozó Vállalat (BB) jelzésű barna 1 literes üveg, alján MKOSZ 1871 felirattal 307746
11368
122
Polgárvédelmi vászon gázálarc szűrővel az 1980-as évekből 323045
11369
122
Bólogatós kutya a régi szocializmus időszakából, sérült nyakkal 333830
11370
122
Einhel szalagcsiszológép tartalék csiszolópapírral, működő, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft