Modern restrikes, fantasy coins
Number of items: 106
3360486
31885
508
Numismatics
2013. "MJB MONETARY METALS" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:AU
2013. "MJB MONETARY METALS" gilt Cu commemorative medallion (40mm) C:AU
2 000 HUF
3359841
31886
508
Numismatics
2014. "A magyar festészet remekművei / Gulácsy Lajos 1882-1932. - Varázslat 1906-1907." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP
2 000 HUF
3069911
31887
508
Numismatics
2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490. / A koronázás 555. évfordulója" aranyozott Cu-Ni emlékérem kapszulában (33mm) T:UNC
2 000 HUF
3360276
31888
508
2200
Numismatics
Amerikai Egyesült Államok DN(1991) "Európai Valuták - Spanyolország" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (50mm), benne Spanyolország 1991. 25p aranyozott Al-bronz "Olimpia - Diszkoszvetés" kivehető forgalmi emlékérme berakással T:AU (eredetileg PP), patina
USA ND(1991) "European Currencies - Spain" silver plated Cu commemorative medal in capsule (50mm), with Spain 1991. 25 Pesetas "Olympic - Discus throw" gilt Al-bronze circulating commemorative coin inlay C:AU (originally PP), patina
2 200 HUF
3360445
31889
508
Numismatics
Csontos Attila DN "Magyar Századok - XIV. század" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (34mm) T:PP
2 000 HUF
3425972
31890
508
Numismatics
Csontos Attila DN "Mennyei Oltalom - Szent István" Cu-Ni emlékérem kapszulában (33mm), "Magyar Szentek - Akik vigyáznak ránk" gyűjtői mappában T:PP
2 000 HUF
3359871
31891
508
Numismatics
Csontos Attila DN "Trianon 1920 Délvidék - Őrvidék, Felvidék, Délvidék, Erdély, Hungária" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
3 000 HUF
3359876
31892
508
Numismatics
Csontos Attila DN "Trianon 1920 Erdély - Őrvidék, Felvidék, Délvidék, Erdély, Hungária" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
3 000 HUF
3435652
31893
508
Numismatics
DN "A legértékesebb magyar érmék - Apafi Mihály ötven dukátjának replikája" aranyozott Cu emlékérem kapszulában, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP
2 000 HUF
3435748
31894
508
Numismatics
DN "A legértékesebb magyar érmék - Az 1938-as Szent István 5 Pengős replikája" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP
2 000 HUF
3435745
31895
508
Numismatics
DN "A legértékesebb magyar érmék - Batthyány Károly ezüst tallérjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP
2 000 HUF
3435729
31896
508
Numismatics
DN "A legértékesebb magyar érmék - Bethlen Gábor ezüst tallérjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában, "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m