800 HUF
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1903, Athenaeum, VIII+229 p. 2. kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen apró sérüléssel, foxing foltos lapokkal, két kijáró lappal (köztük cÃmlappal.)