Military

Number of items: 128

Horthy repülőstiszti dísztőr replika, fém hüvellyel, bőr csatlékkal, h: 33,5 cm
17409.

28 000 HUF
75,88
87,50

I. világháborús német M98/05 bajonett, jelzett a pengén (Deutsche Maschinenfabrik A.-G. Duisburg), egyik élén fűrésszerűen recézett pengével, fém hüvellyel (a hüvelyen Waffenfabrik Mauser A.G. Oberndorf jelzéssel), korának megfelelő állapotban, h: 50 cm // WWI German M98/05 bayonet with scabbard
17410.

20 000 HUF
54,20
62,50
16

AK-47 bajonett, bakelit/fém markolattal és hüvellyel, h: 27 cm
17411.

8 000 HUF
11

1861M díszelgő szablya, jelzés nélkül, fém hüvellyel, viseltes, rozsdafoltos, h: 91 cm
17412.

40 000 HUF
108,40
125,00

Olasz M59 gázálarc, szűrővel és táskával (szimatszatyorral) // Italian M59 gas mask with filter and bag
17413.

8 000 HUF

cca 1930 Uniformen der alten Armee. Waldorf Astoria Zigarettenfabrik GmbH München. Régi katonai egyenruhákat bemutató német cigarettakép-gyűjtőalbum, 311 db beragasztott képpel (csak egy kép hiányzik). Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
17414.

8 000 HUF

Katonai elsősegély- / tölténytáska, övre vagy szíjra akasztható, kissé viseltes állapotban, kb. 21x16x8 cm
17415.

5 000 HUF

ca 1900 Obsit. Szolgálati időm emlékéül. Litografált oklevél, 30x45 cm Üvegezett keretben Szép állapotban
17416.

18 000 HUF
48,78
56,25

Emléklap a volt Cs. és Kir. 12. Tábori Ágyúsezred hősi halottainak tiszteletére a budapesti Gróf Pálffy Laktanyában emelt emlékmű 1929. évi junius 23-án tartott felavatási ünnepélyéről. Kis szakadással, 22x29 cm, hozzá a felavatáson résztvevő, korábbi Ágyúsezred katona által készített 14 darab első világháborús fotó 2 darab kartonra ragasztva.
17417.

5 000 HUF

1916 Bp., Glasz Lajos, a cs. és kir. 23. gyalogezred önkéntes őrvezetője, az Ezüst Vitézségi Érem tulajdonosa halotti értesítője (az orosz harctéren kapott sebesülés következtében hunyt el), 23x29 cm
17418.

3 000 HUF

1939 Bp., Belitska Sándor (1872-1939) m kir. titkos tanácsos, gyalogsági tábornok, honvédelmi miniszter halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm
17419.

4 000 HUF

1938 Bp., stanogorai Stanoilovic István (1861-1938) ny. altábornagy, a II. o. Vaskorona-rend, a Lipót-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 22,5x30 cm
17420.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF