Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 31
3391383
20317
504
7500
Books: Sports, Chess, Alpinism
James E. Counsilman: Az úszás tudománya. Ford.: Sákovits József. Bp., 1970, Sport, 461+(3) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott kiadó papír védőborítóban, lapszéli ázásnyomokkal. Megjelent 1850 példányban.
7 500 HUF
3424979
20318
504
Medau, Hinrich: Deutsche Gymnastik. Lehrweise Medau. Stuttgart, 1940, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 1 t.+ 71+(1) p.+ 17 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
6 000 HUF
3423241
20319
504
Gróf Széchenyi István: Lovakrul. Pest, 1828, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István. REPRINT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
4 000 HUF
3420075
20320
504
Krecz Ildikó (szerk.): Lovaglótanárok a lovaglásról. Bp., 2003, Szaktudás Kiadó Ház. Megjelent 2000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
3421316
20321
504
Simon V. László: Úton a legendákkal - Puskás "Pancho" Öcsivel , Papp Lacival Magánkiadás, 2018. 364p. Kiadói papírkötésben Az UTE ökölvívó szakosztályának több sportolója által aláírt, dedikált!
3 000 HUF
3424939
20322
504
Dr. Jankó János: Magyarország hegyvidékeinek csoportosítása. Bp., 1891, Hölzel és Társa. Félvászon kötés, sérült lapok, kopottas állapotban.
3 000 HUF
3426032
20323
504
Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Második, átdolgozott és mozdulatművészeti fejezetekkel bővített kiadás. 119 ábrával a szöveg között és 36 képpel 20 táblán. Bp., é.n. , Athenaeum. 204 p XX t. Félvászon kötésben
2 600 HUF
3425946
20324
504
Gerevich Aladár - Szepesi László: Korszerű kardvívás. Bp., 1979. 191p. Kiadói kartonált papírkötésben
2 400 HUF
3424408
20325
504
XXI. Testnevelési utasítás. II. rész. Testnevelési és sportágak. 1. füzet: Játékok. Bp., 1926, Országos Testnevelési Tanács (Stádium-ny.), 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
2 000 HUF
3425948
20326
504
Marcus Tullius Cicero: A legfőbb jóról és rosszról. Kairosz Kiadó, 2007. 368p. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
3422415
20327
504
Déván István: A modern atlétika. Bp., 1922, Panteon, kopott és javított kartonált kötés, folttal.
1 400 HUF
3422428
20328
504
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak 1-10. füzet. Bp., 1926, Stádium. Kiadói papírkötés, papír tokban, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house