Scout Number of items: 17
3419271
17310
504
Scout
1928-1943 Magyar Cserkész folyóirat több mint 50 darab száma, jó állapotban.
10 000 HUF
3378114
17311
504
Scout
Magyar cserkészvezetők könyve 7 kötet Bp., 1993-1999
3 000 HUF
3378115
17312
504
Scout
4 db vegyes cserkészkönyv
3 000 HUF
3420610
17313
504
Scout
1940 Szeged, meghívó a szegedi kegyesrendi városi Dugonics A. Gimnázium cserkészcsapata által rendezett cserkész-ünnepélyre, Tukats Sándor (1893-1966) szegedi főispán részére címezve + 82. sz. Zrínyi cserkészcsapat tiszteletjegy, dátummal és "10% VIGALMI ADÓ" bélyegzéssel
2 400 HUF
3424368
17314
504
Scout
2 db cserkész füzet: Cserkészek angol nyelvkönyve. Összeáll.: Polgár Endre. Jamboree füzetek 5. sz. + Horváth Károly: Franciaország cserkészszemmel. Bp., 1947, Magyar Cserkészfiúk Szövetsége, 37+(3) p.; 45+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kis sérülésekkel, az egyik füzet felvágatlan lapokkal.
3 000 HUF
3421365
17315
504
Scout
Farkas Gyula: Hadak útján. Bp., 1925, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
2 400 HUF
3424439
17316
504
Scout
1933 Cserkészfiú a Jamboree-n, fotó, 13×9 cm
2 000 HUF
3420599
17317
504
Scout
Girl Scout Handbook. Intermediate Program. New York, Girl Scouts. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
3405110
17318
504
Scout
Lord Baden-Powell (a cserkészmozgalom alapítója): A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség, (Globus-ny.), 244+(4) p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
2 000 HUF
3425008
17319
504
Scout
Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III. 1990, Püski. Kiadói papírkötés, gerincen kis hibával.
2 000 HUF
3407435
17320
504
Scout
1941 Cserkész füzete, benne Horthy István halálhírének leírásával is néhány oldal szöveg
2 400 HUF
3378113
17321
504
Scout
Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house