Scout

Number of items: 17

1928-1943 Magyar Cserkész folyóirat több mint 50 darab száma, jó állapotban.
17310.

10 000 HUF

Magyar cserkészvezetők könyve 7 kötet Bp., 1993-1999
17311.

3 000 HUF

4 db vegyes cserkészkönyv
17312.

4 db vegyes cserkészkönyv

3 000 HUF

1940 Szeged, meghívó a szegedi kegyesrendi városi Dugonics A. Gimnázium cserkészcsapata által rendezett cserkész-ünnepélyre, Tukats Sándor (1893-1966) szegedi főispán részére címezve + 82. sz. Zrínyi cserkészcsapat tiszteletjegy, dátummal és "10% VIGALMI ADÓ" bélyegzéssel
17313.

2 400 HUF

2 db cserkész füzet: Cserkészek angol nyelvkönyve. Összeáll.: Polgár Endre. Jamboree füzetek 5. sz. + Horváth Károly: Franciaország cserkészszemmel. Bp., 1947, Magyar Cserkészfiúk Szövetsége, 37+(3) p.; 45+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kis sérülésekkel, az egyik füzet felvágatlan lapokkal.
17314.

3 000 HUF

Farkas Gyula: Hadak útján. Bp., 1925, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
17315.

2 400 HUF
11

1933 Cserkészfiú a Jamboree-n, fotó, 13×9 cm
17316.

2 000 HUF

Girl Scout Handbook. Intermediate Program. New York, Girl Scouts. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17317.

1 800 HUF

Lord Baden-Powell (a cserkészmozgalom alapítója): A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség, (Globus-ny.), 244+(4) p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
17318.

2 000 HUF

Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I-III. 1990, Püski. Kiadói papírkötés, gerincen kis hibával.
17319.

2 000 HUF

1941 Cserkész füzete, benne Horthy István halálhírének leírásával is néhány oldal szöveg
17320.

2 400 HUF

Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
17321.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF