Antique Number of items: 122
3418751
13190
504
Antique
cca 1967 Eumig Viennette Submarine svájci vízalatti kamera tok. Designer: Rene Hugenschmidt, jó állapotban, jelzett, eredeti dobozával, 32x21 cm
20 000 HUF
3418773
13191
504
Antique
Szecessziós asztali lámpa, búra nélkül, m: 37 cm
8 000 HUF
3153688
13192
504
Antique
Dipalakshmi. Dél-India, cca 19. sz., bronz, kezei üresek, m: 36,5 cm
20 000 HUF
3424320
13193
504
6500
Antique
Antik ón teamelegítő, tartó, kis deformálódással, 28x24 cm
6 500 HUF
3424217
13194
504
Antique
Kaposváriné Mihályi Mária: Karnevál a vásznon. Tűzzománc kép, jelzett, fa keretben, 18x23 cm
12 000 HUF
3424080
13195
504
Antique
2 darab újszerű török gépi szőnyeg, 120x170 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
8 000 HUF
3423987
13196
504
Antique
Kézzel készült shiraz szőnyeg, 190x58 cm
9 000 HUF
3419808
13197
504
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Háromkirályok. Ékszeres tálka, jelzett, réz, 10,5x13 cm
10 000 HUF
3419884
13198
504
Antique
Jemeni sétáló füstölő. Fémötvözet, Jemen, 20. sz. eleső harmada, ötvösmunka, m: 11 cm
9 000 HUF
3419883
13199
504
Antique
Jemeni füstölő. Fémötvözet, Jemen, 20. sz. eleső harmada, ötvösmunka, m: 14,5 cm
6 000 HUF
3419919
13200
504
Antique
Gazdag csont- és kagylóhéj intarziás keleti ostábla / sakktábla, jó állapotban, 30x30 cm
9 000 HUF
3419918
13201
504
40000
Antique
Dzsambia / Handzsár. Jemen, 20. sz. első harmada, iparművész munka, berakásokkal díszített csont markolattal, korabeli és későbbi díszítményekkel, h: 37cm, 85cm
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house