21285.
Closed 502. Online auction
Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
2 800 HUF
Ujj Gyula: A rádiumkirály. Regény a jövőből. Mühlbeck [Károly] rajzaival. Bp., 1918, Attila Könyvnyomda, 415 p. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kis lapalji sérüléssekkel.