Glass-objects

Number of items: 518

Art deco váza. Ajkai Üveggyár (Kossuch János Ajkai Üveggyára), cca 1930, neodymium üveg, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 20 cm /// A gyárban alkalmazott neodymium üveg az ajkai iparművészek saját fejlesztése, mellyel világkiállításon is képviseltették magukat. /// Art Deco Vase. Ajka Glassworks (Kossuch János Ajkai Üveggyára), circa 1930, neodymium glass, unmarked, with minor chipping. Height: 20 cm
12671.

28 000 HUF
75,88
87,50

Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
12672.

4 800 HUF
13,01
15,00

Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm.
12673.

26 000 HUF
70,46
81,25

Moser stílusú aranyfrízes váza, m: 27,5 cm
12674.

24 000 HUF
65,04
75,00

12675.

4 800 HUF
13,01
15,00

Facon de Venise két sárkány alakkal díszített háromlábú váza. cca 18-19. sz., Velence vagy a velencei stílus követőjének európai műhelye, anyagában fátyolos színezésű girasol üveg, anyagába foglalt aranypor díszítéssel, több helyen ragasztott, az egyik szárny elvált, m: 26,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12676.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1970 Salgótarjáni op-art pácolt váza. Terv.: Takács Géza. Köszörült üveg, alján karcokkal, m: 26 cm
12677.

10 000 HUF

Komáromi Vendéglősök Korcsmárosok és Kávésok Szövetkezeti Szikvízgyára uránnal színezett fejazonos sasfejes szódás üveg, kis pattogzással, m: 29,5 cm
12678.

20 000 HUF
54,20
62,50
10

Szecessziós üvegkancsó, 2 darab. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, kopott, m: 11-12 cm
12679.

8 000 HUF

Márcos pohár. Parád, cca 19. sz. közepe, m: 9,5 cm
12680.

9 500 HUF
25,75
29,69

Murano nagyméretű üveggömb, iparművész opak színezésű üveg, akasztórésszel, hibátlan, d: 23 cm
12682.

8 000 HUF

cca 1965, Ruda Smaland Manufaktúra, Göte Augustsson designer: Jégüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 9 cm
12683.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF