Glass-objects Number of items: 518
3341792
12671
500
28000
Glass-objects
Art deco váza. Ajkai Üveggyár (Kossuch János Ajkai Üveggyára), cca 1930, neodymium üveg, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 20 cm /// A gyárban alkalmazott neodymium üveg az ajkai iparművészek saját fejlesztése, mellyel világkiállításon is képviseltették magukat. /// Art Deco Vase. Ajka Glassworks (Kossuch János Ajkai Üveggyára), circa 1930, neodymium glass, unmarked, with minor chipping. Height: 20 cm
28 000 HUF
3159563
12672
500
4800
Glass-objects
Cseh mangán színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
4 800 HUF
3262179
12673
500
26000
Glass-objects
Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm.
26 000 HUF
3405462
12674
500
24000
Glass-objects
Moser stílusú aranyfrízes váza, m: 27,5 cm
24 000 HUF
3159564
12675
500
4800
Glass-objects
4 800 HUF
3386641
12676
500
9500
Glass-objects
Facon de Venise két sárkány alakkal díszített háromlábú váza. cca 18-19. sz., Velence vagy a velencei stílus követőjének európai műhelye, anyagában fátyolos színezésű girasol üveg, anyagába foglalt aranypor díszítéssel, több helyen ragasztott, az egyik szárny elvált, m: 26,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
9 500 HUF
3358998
12677
500
Glass-objects
cca 1970 Salgótarjáni op-art pácolt váza. Terv.: Takács Géza. Köszörült üveg, alján karcokkal, m: 26 cm
10 000 HUF
3395580
12678
500
Glass-objects
Komáromi Vendéglősök Korcsmárosok és Kávésok Szövetkezeti Szikvízgyára uránnal színezett fejazonos sasfejes szódás üveg, kis pattogzással, m: 29,5 cm
20 000 HUF
3349378
12679
500
Glass-objects
Szecessziós üvegkancsó, 2 darab. cca 20. sz. eleje, magyar, zománcfestett, kopott, m: 11-12 cm
8 000 HUF
3349406
12680
500
9500
Glass-objects
Márcos pohár. Parád, cca 19. sz. közepe, m: 9,5 cm
9 500 HUF
3281134
12682
500
Glass-objects
Murano nagyméretű üveggömb, iparművész opak színezésű üveg, akasztórésszel, hibátlan, d: 23 cm
8 000 HUF
3377725
12683
500
Glass-objects
cca 1965, Ruda Smaland Manufaktúra, Göte Augustsson designer: Jégüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm, m: 9 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house