Scout Number of items: 12
3410219
17664
500
Scout
ca 1938 5 db cserkészfotó kirándulásokról, humoros jelentekkel. 6x9 cm
3 600 HUF
3405110
17665
500
Scout
Lord Baden-Powell (a cserkészmozgalom alapítója): A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség, (Globus-ny.), 244+(4) p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
3 000 HUF
3407435
17666
500
Scout
1941 Cserkész füzete, benne Horthy István halálhírének leírásával is néhány oldal szöveg
2 400 HUF
3378113
17667
500
Scout
Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
4 000 HUF
3410686
17668
500
Scout
Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp.,1941,Singer és Wolfner, 1 t. + 215+1 p.+ 7 t. Benne plusz egy Lord Baden Powell-ről készült képpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1 800 HUF
3347868
17669
500
Scout
1933 Gödöllő Jamboree utalvány kedvezményes jegy vásárlására / 1933 Gödöllő Jamboree voucher for discounted train ticket
5 000 HUF
3408042
17670
500
Scout
2 darab fotónegatív, magyar cserkészek egyházi személyekkel Olaszországban, 6x6 cm
3 000 HUF
3378114
17671
500
Scout
Magyar cserkészvezetők könyve 7 kötet Bp., 1993-1999
3 000 HUF
3378115
17672
500
Scout
4 db vegyes cserkészkönyv
3 000 HUF
3334889
17673
500
Scout
Bereznai Aurél - Harsány György: A magyar cserkész ezermester könyve. Magyar Cserkész Kis Könyvei. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
4 000 HUF
3213709
17674
500
Scout
3 000 HUF
3359349
17675
500
Scout
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house