Scout

Number of items: 12

ca 1938 5 db cserkészfotó kirándulásokról, humoros jelentekkel. 6x9 cm
17664.

3 600 HUF
9,76
11,25

Lord Baden-Powell (a cserkészmozgalom alapítója): A boldogulás ösvényein. Ford.: Dr. Harangi László. Bp., [1933], Magyar Cserkészszövetség, (Globus-ny.), 244+(4) p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
17665.

3 000 HUF

1941 Cserkész füzete, benne Horthy István halálhírének leírásával is néhány oldal szöveg
17666.

2 400 HUF

Cserkész újságok 1992-2005 Magyar Cserkész, egész évfolyamok, stb.
17667.

4 000 HUF

Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp.,1941,Singer és Wolfner, 1 t. + 215+1 p.+ 7 t. Benne plusz egy Lord Baden Powell-ről készült képpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17668.

1 800 HUF

1933 Gödöllő Jamboree utalvány kedvezményes jegy vásárlására / 1933 Gödöllő Jamboree voucher for discounted train ticket
17669.

5 000 HUF

2 darab fotónegatív, magyar cserkészek egyházi személyekkel Olaszországban, 6x6 cm
17670.

3 000 HUF

Magyar cserkészvezetők könyve 7 kötet Bp., 1993-1999
17671.

3 000 HUF

4 db vegyes cserkészkönyv
17672.

4 db vegyes cserkészkönyv

3 000 HUF

Bereznai Aurél - Harsány György: A magyar cserkész ezermester könyve. Magyar Cserkész Kis Könyvei. Bp., 1937, Magyar Cserkész (Tolnai-ny.), 128 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17673.

4 000 HUF

17674.

3 000 HUF

17675.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF