https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 380

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Uránnal színezett patikai üveg. cca 19. sz. utolsó harmada, kopással, szájánál repedésvonallal, m: 24 cm
1
12537.

Uránnal színezett patikai üveg. cca 19. sz. utolsó harmada, kopással, szájánál repedésvonallal, m: 24 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware
1
12538.

4+1 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan kb 15 cm / Iranian glassware

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware
1
12539.

6 db kraklé üveg pohár. Irán. Kézzel készített hutaüveg, anyagában színezett, hibátlan 15 cm / Iranian glassware

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
 
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
1
12540.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
1
12541.

Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
1
12542.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 1927-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 
Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm
1
12543.

Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
1
12544.

Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm
1
12545.

Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Cseh irizáló felületű asztalközép kínáló, 36x28 cm
1
12546.

Cseh irizáló felületű asztalközép kínáló, 36x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Hólyagos kancsó. Parád, cca 20. sz. eleje, m: 24 cm
1
12547.

Hólyagos kancsó. Parád, cca 20. sz. eleje, m: 24 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Murano vagy cseh krakléüveg kínáló. Hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm, m: 18,5 cm
1
12548.

Murano vagy cseh krakléüveg kínáló. Hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm, m: 18,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment