https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 299
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3374783
17643
496
0
7000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
ca 1900-1940 Borsod megyei nyomtatványok, reklámok, okmányok gyűjteménye egy mappában, sok fejléces számla, stb
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
3373627
17644
496
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1900 Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, szerkesztő, író lánya 5. születésnapjára szóló, gyerekjátékokkal illusztrált, sokszorosított meghívó, karton, törésnyommal,néhány nagyon kevés apró folttal, máskülönben jó állapotban, 21x17 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3251143
17645
496
0
300
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 2 db politikai propaganda röplap: Polgárházaló dal, Közös népdal címekkel. 3337616
17646
496
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900 Paris et ses Environs, Photogravuren de ND. Phot., 54 db fotogravür, kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban
Starting price:
4 000 HUF
3231559
17647
496
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
ca 1900 Napoleon családjával festmény fotó reprodukció 27x22 cm
Starting price:
1 000 HUF
3133495
17648
496
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3354580
17649
496
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3253769
17650
496
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3306630
17651
496
0
5000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3372033
17652
496
0
2800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3230270
17653
496
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1920-1940 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, rajta a korban népszerű egyházi személyekkel, közte Kaszap Istvánnal.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3126259
17654
496
0
2800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1925 Felhívás nagy meetingre, a Wild West Zree Committee humoros szövegű hirdetménye, Bp., Viola és Geist-ny., hajtva, kis sérülésekkel 42x26 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment