Art-ceramics Number of items: 233
3191147
11401
491
50000
Art-ceramics
50 000 HUF
3333810
11403
491
19000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Gyermekpár. Mázas kerámia, jelzett, 17x20 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Pair of Children. Glazed ceramic. Signed. Dimensions: 17 × 20 cm
19 000 HUF
3373142
11404
491
Art-ceramics
18 000 HUF
3373867
11405
491
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Zsebredugott kezű hölgy. Jelzés nélkül, minimális kopással, m: 17 cm
9 000 HUF
3372343
11406
491
Art-ceramics
Sövegjártó Mária (1942-): Katona. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kis kopással, 24x11 cm
8 000 HUF
3371789
11407
491
Art-ceramics
Bártfay Judit: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
4 000 HUF
3359439
11408
491
Art-ceramics
Király Károly hólyagos mázas asztaldísz. Jelzett, d: 18 cm
6 000 HUF
3359448
11409
491
Art-ceramics
Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, alján lepattanás, m: 19,5 cm
5 000 HUF
3304574
11411
491
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, h: 20 cm
3 600 HUF
3302864
11412
491
Art-ceramics
Fábián Zója (1949-2004): Lányka. Engóbozott kerámia, jelzett, m: 20 cm
4 000 HUF
3242037
11413
491
5500
Art-ceramics
Orbán Katalin (1950-): Menyecske gyertyatartóval fali kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm
5 500 HUF
3343256
11414
491
Art-ceramics
Herbszt Helga keramikus 6 darab vintage stílusú kerámia tárgya, butella, locsoló, vödör, virágtartó, tál, m: 25 cm alatt, virágtartón sérüléssel, jelzett.
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house