Art-ceramics

Number of items: 233

11401.

50 000 HUF
135,50
156,25

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Gyermekpár. Mázas kerámia, jelzett, 17x20 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Pair of Children. Glazed ceramic. Signed. Dimensions: 17 × 20 cm
11403.

19 000 HUF
51,49
59,38

11404.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Zsebredugott kezű hölgy. Jelzés nélkül, minimális kopással, m: 17 cm
11405.

9 000 HUF
24,39
28,13

Sövegjártó Mária (1942-): Katona. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kis kopással, 24x11 cm
11406.

8 000 HUF

Bártfay Judit: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11407.

4 000 HUF

Király Károly hólyagos mázas asztaldísz. Jelzett, d: 18 cm
11408.

6 000 HUF

Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, alján lepattanás, m: 19,5 cm
11409.

5 000 HUF

Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, h: 20 cm
11411.

3 600 HUF
9,76
11,25

Fábián Zója (1949-2004): Lányka. Engóbozott kerámia, jelzett, m: 20 cm
11412.

4 000 HUF

Orbán Katalin (1950-): Menyecske gyertyatartóval fali kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm
11413.

5 500 HUF
14,91
17,19

Herbszt Helga keramikus 6 darab vintage stílusú kerámia tárgya, butella, locsoló, vödör, virágtartó, tál, m: 25 cm alatt, virágtartón sérüléssel, jelzett.
11414.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF