Jewellery and precious metal items

Number of items: 140

Ezüst (Ag) tálka pár, jelzett, nettó 76g
22041.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1920/30 Aranyozott ezüst (Ag) karlánc, gyöngy és ametiszt berakásokkal, 1 kő hiánnyal, jelzett, mesterjegyes, h: 17 cm, bruttó 12,8g
22042.

8 000 HUF

Süteményfogó Jancsi és Juliska ábrázolással. jelzett 28 g
22043.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hartai István ötvös mester ezüst (Ag) mandzsetta pár, jelzett, mesterjeles, eredeti hozzá tartozó dobozában, nettó 15,4g
22044.

12 000 HUF

Ezüst (Ag) tejkiöntő, csont füllel, cca 1860/80, jelzett, bruttó 102g
22045.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 89,2 g
22046.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,4 g
22047.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 91 g
22048.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) halas készlet, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 90,3 g
22049.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) pohártartó pár. Jelzett, 105g
22050.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) hajó alakú kínáló, jelzett, 16x12 cm, nettó 139g
22051.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) kiöntő, alja pótolt, jelzés nélkül, 134g
22052.

26 000 HUF
70,46
81,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF