Books: Religion

Number of items: 56

20478.

1 800 HUF
[Folyóirat] Kis Hitterjesztő. Jézus Szent Gyermeksége Művének lapja. Szerkeszti Zimits Mihály. Megjelenik július és augusztus kivételével minden hónap elején. X. évfolyam, 1-10. szám. (1934. szeptember - 1935. június.) [Teljes évfolyam egybekötve.] Budatétény, 1934-1935. Názáret-Missziósház (,,Élet Irodalmi és Nyomda Rt.) 319 + [1] p. + 1 t. (színes kőnyomat, kihajtható). Lakatos 0. A X. évfolyam 5. szám elé kötve: [Folyóirat] Kis Hitterjesztő. Jézus Szent Gyermeksége Művének lapja. Szerkeszti Zimits Mihály. Megjelenik július és augusztus kivételével minden hónap elején. IX. évfolyam, 10. szám. (1934. június.) Budatétény, 1934. Názáret-Missziósház (,,Élet Irodalmi és Nyomda Rt.) [289]-319 + [1] p. Oldalszámozáson belül számos szövegközti rajzzal, grafikával gazdagon díszített ifjúsági hitvédelmi folyóirat, mely a morális tanulságokban gazdag folytatásos elbeszéléseken kívül a Názáret Missziósház kelet-ázsiai missziós tevékenységéről is beszámol. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó példány. Ritka.
20479.

1 800 HUF
20480.

3 200 HUF
8,65
9,41
George A. F. Knight: Az Ószövetség keresztyén teológiája. Bp., 2006, Kálvin János Kiadó. Kiadói papírkötés.
20481.

2 800 HUF
7,57
8,24
Johann Nepomuk Stöger: Die Himmelskrone. Das höchste Ziel der christlichen Hoffnung. Regensburg, 1854, Georg Joseph Manz. 3. kiadás. Német nyelven. Vaknyomásos, aranyozott gerincű bőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.
20482.

2 800 HUF
7,57
8,24
(Jean-Baptiste) Massillon: Sermones ad ecclesiasticos, scilicet discursus synodales. Tomus III. Viennae, 1794. J. G. Binz. 229p. + index. Korabeli kartonált papírkötésben, utolsó lapokon nagy tinta folttal.
20483.

1 800 HUF
20484.

1 600 HUF
Tett, ok és gyümölcs. Láma Csöpel tanítása, negyedik kötet. Bp., 2007, Magyarországi Karma Kargyüpa Buddhista Közösség, kiadói papírkötés, 176 p, jó állapotban.
20485.

2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar Protestáns Egyháztörténeti adattár. IX. évf. Szerk.: Pokoly József. Bp., 1910, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 2+180 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan lapokkal.
20486.

1 000 HUF
Prohászka Ottokár, 2 db kötet az Összegyűjtött munkái sorozatból: A diadalmas világnézet. V. kötet. és Kultúra és terror. A társadalmi kérdés. XI. kötet. Budapest, 1927, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval.
20487.

2 000 HUF
Szaniszló [Ferenc] Franciscus: Fasciculi ecclesiastico-literarii. 1 kötet 2. és 3. füzet, ill a 3. füzet még egyszer. Pestini, 1841. Typ. Trattner-Károlyi. 129-432p Szaniszló Ferencz, tordai (1792 - 1869). Teologiai doktor, nagyváradi püspök. Kiadói papírborítókkal, az egyiken intézményi bélyegzőkkel.
20488.

2 000 HUF
Horváth Richárd: Keresztény magyarság. (DEDIKÁLT). Bp., (1943), Szent István-Társulat, 348 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. A szerző, Horváth Richárd (1906-1980) római katolikus pap, ,,békepap, a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsa tagja által DEDIKÁLT példány.
20489.

Horváth Richárd: Keresztény magyarság. (DEDIKÁLT). Bp., (1943), Szent István-Társulat, 348 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. A szerző, Horváth Richárd (1906-1980) római katolikus pap, ,,békepap", a Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsa tagja által DEDIKÁLT példány.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF