Books: Law

Number of items: 44

Térfy Gyula - Némethy Imre - Térfy Béla: Közjog. I. köt. Összeáll. és jegyzetekkel ellátták: Dr. - - , Dr. - - és Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942., Grill Károly, VIII+663 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19297.

5 000 HUF
Heller Erik: A magyar büntetőjog általános tanai. (Rövidített tankönyv. Bp., 1945, Grill Károly, 398 p. 2., átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19298.

6 000 HUF
Buza László: A nemzetközi jog tankönyve. Bp., 1935., Politzer Zsigmond és Fia, XI+1+427 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, Dr. Holló Gyula ügyvéd névbélyegzésével, Tiszteletpéldány bejegyzéssel.
19299.

Buza László: A nemzetközi jog tankönyve. Bp., 1935., Politzer Zsigmond és Fia, XI+1+427 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, "Dr. Holló Gyula" ügyvéd névbélyegzésével, "Tiszteletpéldány" bejegyzéssel.

4 800 HUF
12,97
14,12
Sárffy Andor: A végrehajtási eljárás jogszabályainak magyarázata. Bp., 1938, Grill Károly, XVIII+2+701 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19300.

4 800 HUF
12,97
14,12
Fabinyi Tihamér: A polgári perrendtartás törvénye és joggyakorlata 1911: I. t.-c., 1912: LIV. t.-c., 1925: VIII. t.-c. és 1930: XXXIV. t.-c. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XIV+759 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19301.

3 000 HUF
Fabinyi Tihamér: Magyar magánjog. IV. rész: Öröklési jog, és örökösödési eljárás. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1935., Grill Károly, XXXI+1+1063 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19302.

3 000 HUF
Varga Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás. - - ny. koronaügyész műve alapján összeáll.: Dr. - -, és Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, XI+830 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19303.

3 000 HUF
Szentkuthy István - Térfy Béla: Polgári és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942., Grill Károly, XL+595 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19304.

3 000 HUF
Moldoványi István: Perenkívüli eljárások és szervezeti szabályok. Összeáll. és utalásokkal ellátta: Dr. vitéz - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, XXXI+1+875 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19305.

3 000 HUF
Sárfy Aladár: A magyar illetékjog I-II. köt. Szerk.: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, LXV+1+747 p.;XXVIII+905 p. III. bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
19306.

3 000 HUF
Vincenti Gusztáv - Borsodi Miklós: Végrehajtási eljárás. Törvények, rendeletek, joggyakorlat. Jegyzetekkel és utalásokkal. Összeáll. - - és - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, X+1037 p. VIII. bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19307.

3 000 HUF
Meszlényi Artur: Magyar magánjog I. köt.: Jogforrások, személyi és családi jog. Írta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XX+924 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19308.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF