Térfy Gyula - Némethy Imre - Térfy Béla: Közjog. I. köt. Összeáll. és jegyzetekkel ellátták: Dr. - - , Dr. - - és Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942., Grill Károly, VIII+663 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Heller Erik: A magyar büntetőjog általános tanai. (Rövidített tankönyv. Bp., 1945, Grill Károly, 398 p. 2., átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Buza László: A nemzetközi jog tankönyve. Bp., 1935., Politzer Zsigmond és Fia, XI+1+427 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, "Dr. Holló Gyula" ügyvéd névbélyegzésével, "Tiszteletpéldány" bejegyzéssel.
Sárffy Andor: A végrehajtási eljárás jogszabályainak magyarázata. Bp., 1938, Grill Károly, XVIII+2+701 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Fabinyi Tihamér: A polgári perrendtartás törvénye és joggyakorlata 1911: I. t.-c., 1912: LIV. t.-c., 1925: VIII. t.-c. és 1930: XXXIV. t.-c. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XIV+759 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Fabinyi Tihamér: Magyar magánjog. IV. rész: Öröklési jog, és örökösödési eljárás. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1935., Grill Károly, XXXI+1+1063 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Varga Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás. - - ny. koronaügyész műve alapján összeáll.: Dr. - -, és Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, XI+830 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Szentkuthy István - Térfy Béla: Polgári és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1942., Grill Károly, XL+595 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Moldoványi István: Perenkívüli eljárások és szervezeti szabályok. Összeáll. és utalásokkal ellátta: Dr. vitéz - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, XXXI+1+875 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Sárfy Aladár: A magyar illetékjog I-II. köt. Szerk.: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, LXV+1+747 p.;XXVIII+905 p. III. bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
Vincenti Gusztáv - Borsodi Miklós: Végrehajtási eljárás. Törvények, rendeletek, joggyakorlat. Jegyzetekkel és utalásokkal. Összeáll. - - és - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1941., Grill Károly, X+1037 p. VIII. bővített és javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Meszlényi Artur: Magyar magánjog I. köt.: Jogforrások, személyi és családi jog. Írta: Dr. - -. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1931., Grill Károly, XX+924 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.